Založení okrasné zahrady

Vznik okrasné zahrady je odborný proces, který začíná návrhem a končí předáním zahrady zákazníkovi.

Založení okrasné zahrady spočívá v propojení stylu domu a a jeho okolí s vaší zahradou, ať už pomocí rostlin nebo použitých materiálů. Naši zahradní architekti mají zkušenosti v oblasti tvorby harmonických celků, které vám budou přinášet radost a pohodu. Společně s vámi budeme pracovat na vytvoření unikátního zahradního konceptu, který bude reflektovat vaše představy.

Jedním z kroků pro založení okrasné zahrady je i příprava půdy. Půda by měla být dobře propustnáa bohatá. V případě potřeby je možné půdu zlepšit přidáním kompostu nebo jiných organických materiálů.

Dalším z kroků je výsadba, kdy je nutné už při jejich výběru  zvážit mnoho faktorů, včetně níže zmíněných:

 • velikost zahrady
 • světové strany
 • klima
 • nároky na půdu

 

0 +

Konzultací

0 +

Ušlých kilometrů

0 +

Dodaných rostlin

Realizace zahradních prvků

V neposlední řadě  je i realizace zahradních prvků, které jsou součástí celku. Například zpevněné komunikační trasy,  zídky, ohniště, houpačky nebo jezírka. Tyto prvky jsou stejně důležité jako rostliny.

Celý proces založení okrasné zahrady může být časově náročný a nákladný. Pokud nemáte dostatek zkušeností nebo času, můžete se obrátit na odborníka, který vám pomůže s realizací vaší vysněné zahrady.

Realizace okrasných zahrad patří mezi naše hlavní činnosti prováděné v lokalitách Jihlava, Vysočina, Žďár nad Sázavou, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov, Třešť, Třebíč, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Bystřice nad Perštejnem, Tišnov, Rosice, Kamenice nad Lipou a Praha.

Pomůžeme se založením okrasné zahrady i Vám!

Kontaktujte nás

 • Telefon:
  +420 739 452 310
 • Adresa:
  Čížov 70, 586 01, Jihlava
 • Email:
  info@vasezahradnice.cz
case studio

2021 Brochure

Lorem market standard dummy available market industry Lorem simply dummy text of free available market
Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Napište, co hledáte:

YOUR CART

Žádné produkty v košíku.