Návrh zahrady je prvním krokem na cestě za vznikem vaší zahrady. Řeší nejenom umístění jednotlivých rostlin, ale také celkovou kompozici zahrady (tvary a velikosti záhonů, návaznost výsadby na dům, seskupení rostlin, navrženou hustotu výsadby atd…). Vždy je důležité řešit zahradu jako jeden celek, nikoli po částech. Dáváme klientovi prostor, aby se k návrhu vyjádřil a pokud se objeví více variant řešení, vzniká prostor k diskusi.

Výsledný návrh zahrady se Vám jako klientovi musí líbit,  tvoříme ho pro Vás, nikoli pro sebe a snažíme zakomponovat všechny Vaše potřeby a požadavky tak, aby byla zahrada hezká a zároveň funkční.

0 +

Konzultací

0 +

Ušlých kilometrů

0 +

Dodaných rostlin

Jsme firma, která Vám nabízí jak vypracování návrhu zahrady, tak také její zrealizování. Zajistíme vše počínaje návrhem a konče předáním hotové zahrady. V tomto oboru je důležité, aby šly ruku v ruce znalosti zahradního architekta pracujícího za počítačem se znalostmi „z terénu“ při realizacích.

Zimní období je ideální pro zpracování projektu, protože máte čas vše si do jara promyslet.

Výsledkem je finální návrh, který obsahuje osazovací plán zahrady v půdoryse, seznam rostlin, průvodní dokument.

Kontaktujte nás

  • Telefon:
    +420 739 452 310
  • Adresa:
    Čížov 70, 586 01, Jihlava
  • Email:
    info@vasezahradnice.cz
Máte zájem o naše služby?

Napište nám poptávku

Jestli máte zájem o naše zahradnické služby, budeme rádi, když nám napíšete.
Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Napište, co hledáte:

YOUR CART

Žádné produkty v košíku.