15+ Let zkušeností
Kdo jsme?

Naše služby

Jsme malá firma, která poskytuje  zahradní služby  již od roku 2009. Jsme  spolehlivým parterem pro založení i údržbu vaší zahrady. Dodržování domluvených termínů je pro nás důležitou součástí naší práce.

Poskytujeme kompletní servis od projektu, přes založení až po údržbu. Naše služby zahrnují široký rozsah péče o vaši zahradu, včetně sekání trávy, prořezu stromů a dřevin, vyčištění od náletu, údržby trvalek a mnoho dalšího. 

Kvalita

Naše zahradnické služby provádíme v té nejvyšší kvalitě

Zkušenosti

S naším týmem si můžete být jisti, že vaše zahrada bude vždy v optimálním stavu a bude vám sloužit jako místo klidu.

O naší činnosti

Proč a kde si zvolit naše zahradnické služby?

Chápeme, že každá zahrada je jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Proto přistupujeme ke každému projektu s ohledem na vaše záměry přání. Zajistíme kvalitní péči o vaši zahradu, a také vám poskytneme cenovou nabídku a termín realizace dopředu, abyste mohli vše plánovat s jistotou – plánovat se vždy vyplatí.

Naše hlavní lokality zaměření zahrnují lokality: Jihlava, Vysočina, Žďár nad Sázavou, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov, Třešť, Třebíč, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Kamenice nad Lipou a Praha

Máte zájem o naše služby?

Napište nám ještě dnes. Vaší zahradě se rádi budeme věnovat.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá

Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli udržet vaši zahradu  krásnou tak, jak jste si vždy představovali.

0 +

Konzultací

0 +

Ušlých kilometrů

0 +

Dodaných rostlin

Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Napište, co hledáte:

YOUR CART

Žádné produkty v košíku.