15+ Let zkušeností
Kdo jsme?

Spolehlivé zahradní služby

Naše bohaté zahradní zkušenosti poskytujeme veřejnosti již od roku 2009, kde jsme v současnosti spolehlivým parterem pro údržbu a krásu vaší zahrady.

Naše firma se specializuje na pravidelnou i jednorázovou údržbu zahrad, a to ve všech jejích aspektech. Naše služby zahrnují široký rozsah péče o vaši zahradu, včetně sekání trávy, prořezu stromů a dřevin, vyčištění od náletu, údržby trvalek a mnoho dalšího. 

Kvalita

Naše zahradnické služby provádíme v té nejvyšší kvalitě

Zkušenosti

S naším týmem odborníků na zahradní údržbu můžete být si jisti, že vaše zahrada bude vždy v optimálním stavu a bude vám sloužit jako místo klidu a krásy.

O naší činnosti

Proč a kde si zvolit naše zahradnické služby?

Chápeme, že každá zahrada je jedinečná a vyžaduje individuální přístup. Proto přistupujeme ke každému projektu s ohledem na vaše záměry přání. Zajistíme kvalitní péči o vaši zahradu, a také vám poskytneme cenovou nabídku a termín realizace dopředu, abyste mohli vše plánovat s jistotou – plánovat se vždy vyplatí.

Naše hlavní lokality zaměření zahrnují lokality: Jihlava, Vysočina, Žďár nad Sázavou, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov, Třešť, Třebíč, Moravské Budějovice, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Bystřice nad Perštejnem, Tišnov, Rosice, Kamenice nad Lipou a Praha

Máte zájem o naše služby?

Napište nám ještě dnes. Vaší zahradě se rádi budeme věnovat.

Spokojenost vaší zahrady a vás = naše poslání.

Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli udržet vaši zahradu tak krásnou, jak jste si ji vždy představovali.

0 +

Konzultací

0 +

Ušlých kilometrů

0 +

Dodaných rostlin

Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Napište, co hledáte:

YOUR CART

Žádné produkty v košíku.