Údržba zahrad

Údržba zahrady je zásadní pro zdraví a prosperitu veškeré zeleně v zahradě. Bez pravidelné údržby bude zahrada zarůstat a pustnout. S minimální a pravidelnou péčí udržíte vaši zahradu v prosperujícím stavu.

Pokud nemáte čas nebo sílu na pravidelnou péči,  jsme tu pro vás s našimi službami na údržbu zahrad. Nabízíme širokou škálu služeb, které vám pomohou udržet vaši zahradu v dobrém stavu.

 

Jednorázová údržba zahrady – v případě potřeby  okamžité péči o vaši zahradu, například před speciální událostí nebo po delším období bez údržby,  vám rádi pomůžeme dát vaši zahradu do pořádku.

Pravidelná údržba zahrady –  zahrnuje např. sekání trávy, stříhání keřů, hnojení rostlin a mnoho dalších úkonů, které zajistí, že vaše zahrada bude v dobrém stavu po celý rok.

 

0 +

Konzultací

0 +

Ušlých kilometrů

0 +

Dodaných rostlin

Bez pravidelné údržby bude zahrada zanedbaná a nebude dobře prosperovat. Je to živý celek. Pokud nemáte síly nebo čas na údržbu, uděláme to za vás. Domluvte si schůzku. Společně dohodneme termín údržby a rozsah prací. Vaše spokojenost je naším cílem – rádi se vším odborně pomůžeme.

Kontaktujte nás

  • Telefon:
    +420 739 452 310
  • Adresa:
    Čížov 70, 586 01 Jihlava
  • Email:
    info@vasezahradnice.cz
Máte zájem o naše služby?

Napište nám poptávku

Jestli máte zájem o naše zahradnické služby, budeme rádi, když nám napíšete.
Contact Us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus voluptatem accusantium doloremque laudantium totam reaperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Napište, co hledáte:

YOUR CART

Žádné produkty v košíku.